BAŞKAN KIRHASANOĞLU PERSONEL TOPLANTISI DÜZENLEDİ

BAŞKAN KIRHASANOĞLU PERSONEL TOPLANTISI DÜZENLEDİ
22.09.2017 Cum
0 2695

Kırhasanoğlu,Herkes görev ve sorumluluğunu bilecektir.''dedi.

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, personel toplantı düzenledi.
 
Belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Kırhasanoğlu,yaklaşık 8.5 yıldır belediyede personellerimizle birlikte uyum içerisinde çalışmayı sürdürdüklerini söyledi.
 
Bir kısım arkadaşlarla daha sonra çalışmaya başladıklarını belirten Kırhasanoğlu, zaman zaman sıkıntılı anlar yaşıyoruz. Sizler bunun farkında değilsiniz.’’dedi.
 
Sokakta çalışırken yürürken yapmış olduğunuz en küçük hatanın sorumlusunun buradaki müdürlerin ve kendisinin olduğunu ifade eden Kırhasanoğlu şunları söyledi:
 
‘’Belediye demek hizmet makamı demektir. Bizler burada hizmet etmek için varız. Belediyeye gelen vatandaş kapıdan geri gitmeyecek. Yağlıdere ilçemiz olmasa 17.500 nüfus olmasa biz hiç birimiz burada olmaz belediye de burada olmaz. İnsanlar burada var diye bizler varız. Bizler halkımızın sayesinde ekmek yiyoruz. Onun için varız. İnsan olmasa bizim burada işimiz yok. Bugüne kadar bütün çalışma arkadaşlarımıza hep iyi niyetle davrandım. Hep saygı sevgi çerçevesinde olduk. Herkes görev ve sorumluluğunu bilecek.’’diye konuştu.
 
 
 
 
 

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz