BAŞKAN KIRHASANOĞLU:''İLÇEMİZDE KADINLARIMIZA YÖNELİK TESİS KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK''

BAŞKAN KIRHASANOĞLU:
26.03.2018 Pzt
0      1547

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,AK Parti İlçe Başkanı Bayram Durdu ile birlikte ilçe kadın kollarının haftalık olağan toplantısına katılarak değerlendirmelerde bulundu.

Sözlerine dünkü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen AK Parti Giresun 6. Olağan İl Kongresinde katkılarından dolayı kadın kollarımıza teşekkür ederek başlayan Kırhasanoğlu,''Bu tür toplantılara katılmalarında-ki amacın ilçeye yapılan çalışmalardan bütün her kesimin haberi olması gerektiğini düşünerek katılmaya gayret gösterdiklerini ifade ederek ,şöyle devam etti:

''2017 Nisan ayında yapılan referandumda ilk yüze girdik bundan sonraki seçimlerde ilk elli arasına yada ilk otuza girersek teşkilatımıza daha farklı gözle bakılacaktır. Bu da çok çalışmakla olacak. Kapı kapı dolaşarak herkese eşit mesafede yaklaşarak olacaktır.Biz bunu başardık yine başarırız. Bunun için program dahilinde bu işi gerçekleştireceğiz. Bu programı geçtiğimiz günlerde başlattık. Haftada en az bir gün bir köy ve mahallemizde hasta ve yaşlılarımızı ziyaret edeceğiz. Bu program her gece olsa bile ben her geceki programa katılırım.’’

İLÇEMİZDE KADINLARIMIZA YÖNELİK BİR TESİS KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ

İlçede yaşayan kadınlara yönelik rahat hareket edebilecek bir tesis açmak için çalışma yaptıklarını anlatan Başkan Kırhasanoğlu,''Bunu da ilçeye kazandırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bununla ilgili her kesimin görüşünü alıyoruz. Neler yapabiliriz. Nasıl bir şey ilçede kadınlarımıza kazandırabiliriz. Onun için istişare halindeyiz. Bu işin de takibini yapıyoruz. İnşallah bu hizmeti de hem ilçemize hem de kadınlarımıza kazandırmayı planlıyoruz.’’diye konuştu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Karakuşlu’da,toplantıda bizleri onurlandırdıkları için başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah hep birlikte yapılacak çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz.’’

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz