YAĞLIDERE PROGRAMINDA CANLI YAYINDA İLÇEMİZİ TANITTIK

YAĞLIDERE PROGRAMINDA CANLI YAYINDA İLÇEMİZİ TANITTIK
30.10.2018 Sal
0      862

Yenikapı’da bu sene 12.düzenlenen Giresun günlerinde Pazar günü saat 15.50’de sahnede Mavi Karadeniz TV’den canlı yayınla ilçe programı düzenlendi.

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,programın açılışında yaptığı konuşmada, Giresun ilimizi ve ilçemizi tanıtmak için burada bulunduklarını söyledi.

Giresunluların hep bir arada olması mutluluk verici olduğunu söyleyen Kırhasanoğlu;İstanbul’da ne kadar Giresunlu olduğunu daha iyi görebiliyoruz. İstanbul’un bazı belediyelerin başkanlarının ilimizden olması sevindirici ama bunu daha fazla artırılması gerektiğini düşünüyorum. Buradan bütün hemşehrilerimizi birlik ve beraberlik içerisinde olmaya çağırıyorum. Bu programın düzenlenmesinde katkıları olan herkese teşekkür ediyorum’’diye konuştu.

Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, ise, bizler üç gündür ilimizi ve ilçemizi, beldemizi temsil ettiğimiz için çok mutluyum’’dedi.

Yaylasıyla,doğasıyla,havasıyla şirin bir belde olduklarını belirten Öztürk,hemşehrilerimizi yılda birkaç defa da olsa memleketlerine gelmelerini davet ediyorum. Bu olanaklardan yararlansınlar’’dedi.

Giresun kabuğunu bir kez daha kırmış göründüğünü belirten Sayıştay Baş denetçisi Ahmet Ortak’da,Giresun insanları merttir dürüsttür .gerçek insancıldır. İstanbul’da bu kadar insanı bir araya toplamak gerçekten çok güzel bir şeydir. Giresun’un el değmemiş tek yaylası Gölyanı yaylasının olduğunu ifade eden Ortak, tüm hemşehrilerimizi Gölyanı yaylasına davet ediyorum’’dedi.

İstanbul Borsası Eski Başkanlarından Murat Bolat’ta,Yağlıdere ilçemiz iyi insanlar yetiştirmiş şirin bir ilçemizdir. İlçemize gölet projesi dahil olmak üzere bir çok projenin hayata geçirileceğini duyduğum zaman çok sevindim. İlçemiz güzel şeylere layıktır. Programda emeği geçenleri kutluyorum’’

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz’da,2014 yılından bu yana Sarıyer ilçesinde göreve devam ettiğini belirtti.

Giresunlu hemşehrilerimizle burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Emeği gecen herkese teşekkür ediyorum’’

Yağlıdereliler Derneği Başkanı Özer Kahveci ise, halkımız olmasa bu gibi programların hiçbir önemi olmadığını belirterek, rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Çok büyük bir aileyiz. Bunun devamında daha iyi olacağız.’’diye konuştu.

Konuşmaların ardından yöresel sanatçılarımızdan Abdullah Menteşe,Murat Çelik sahne aldı.

Yorum Yap

Yağlıdere Havadan Görünüm

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz