ÖNALLAR İNŞAAT YAĞLIDERESPORUN SEZON SONUNA KADAR SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİ

ÖNALLAR İNŞAAT YAĞLIDERESPORUN SEZON SONUNA KADAR SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİ
15.11.2018 Per
0      1026

Espiye ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Önallar İnşaatın sahibi Halil İbrahim Önal sezon sonuna kadar Yağlıderespor’un ana sponsoru oldu.

Belediye Başkanlığı makamında Başkan Kırhasanoğlunu ziyaret eden Önal, sponsorluğun her iki tarafa hayırlı olması temennisinde bulundu.

İş adamı Halil İbrahim Önal,yaptığı açıklamada,Önallar inşaat olarak bölgemizde eğitime ve spora elimizden geldiği kadar destek olmayı sürdürüyoruz.’’dedi.

Espiye ilçesinde inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Önal, şöyle devam etti.

‘’Yıllarca çocukluğumdan beri bu derenin suyunda oynadım, bu derenin suyunda yıkandım. kendi memleketimize toprağımıza faydalı olmak için, deyim yerindeyse vatana millete faydalı bir evlat, bir birey olmak için çaba gösteren bir iş adamıyım. Dolayısıyla projelerimizi de gurbette görüp öğrendiğimiz yeniliklere göre inşaa ediyoruz. Bu bağlamda Espiye sporun yanında Yağlıdere sporun da sezon sonuna kadar sponsoru olduk. Genç kardeşlerimiz alkolle, bağımlılık yapan kötü alışkanlıklarla değilde sporla, faydalı ilimlerle meşgul olsun diye eğitime ve spora elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyorum’’diye konuştu.

Başkan Kırhasanoğlu’da,Yağlıderesporumuzun bu sezon boyunca sponsorluğunu üstlenen Önallar İnşaat Halil İbrahim Önal’a Yağlıderespor kulübü olarak teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyoruz.’’dedi.

Ziyarette, Belediye Meclis Üyeleri Ağabey Turan, İbrahim Aydın, ile Yağlıderespor As Başkanı Uğur Karaman hazır bulundu.

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz