HACI ABDULLAH HALİFEYİ ANMA PROGRAMI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

HACI ABDULLAH HALİFEYİ ANMA PROGRAMI HAZIRLIKLARI BAŞLADI
11.08.2017 Cum
0      15100

Ziyarette Hacı Abdullah Halifeyi anma programı için yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Merkezi Gebze ilçesi Yavuz Selim Mahallesinde bulunan Tekke Köyü Derneği Başkanı Mustafa Önal, Tekke Köyü Muhtarı Ömer Şen, Yönetim kurulu üyeleri, Erhan Güvenoğlu, Mehmet Şen ile birlikte Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlunu makamında ziyaret etti.
 
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,yaptığı açıklamada, Tekke köyü derneğinin yaptığı ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirtti.
 
İlçe belediyesi olarak Hacı Abdullah Halifeyi anma programlarına gereken desteği her zaman verdiklerini ifade eden Kırhasanoğlu,bu senede 22 Eylül Cuma Akşamı ilçe belediyesi olarak ilçemiz eko düğün salonunda Hacı Abdullah Halifenin hayatını anlatan bir  program düzenleyeceklerini söyledi.
 
Kırhasanoğlu,programın 23 Eylül Cumartesi günü Tekke köyünde devam edeceğini belirterek Karadeniz’in Mevlana’sı Hacı Abdullah Halifeyi anma programlarına tüm halkımızı davet ediyoruz.’’dedi.
 
Tekke Köyü Dernek Başkanı Mustafa Önal ise, Hacı Abdullah Halifeyi anma programının bu sene Ahilik haftasında kutlanacağını belirterek şunları söyledi:
 
''Anma programı için sayın belediye başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlu ile istişare yapma fırsatı bulduk. Sayın başkanımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımız her sene olduğu gibi bu senede gereken desteği vereceklerini söylediler. Bu sene inşallah daha güzel bir program olacak.22 Eylül’de belediye başkanlığımızın desteği ile ilçemiz merkezinde sempozyum şeklinde program yapma kararı aldık. Düzenlenecek program canlı yayınlanacaktır. Emeği gecen herkese teşekkür ediyoruz.’’diye konuştu.

Yorum Yap

Yağlıdere Havadan Görünüm

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz