TEPEKÖY MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI DÜZENLENDİ

TEPEKÖY MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
10.10.2017 Sal
0      5133

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,Tepeköy mahallesinde halk toplantısı düzenledi.

Mahalle Muhtarlığı salonunda düzenlenen toplantıya, Başkan Kırhasanoğlunun yanı sıra, Belediye Meclis Üyeleri Ağabey Turan, Abdullah Çakıroğlu, İbrahim Aydın, Tepeköy Mahalle Muhtarı Necati Bebek ile mahalle sakinleri katıldı.

Başkan Kırhasanoğlu,toplantıda yaptığı konuşmada, Tepeköy mahalle halkının yapılan her türlü etkinliklerde, toplantılarda birlik ve beraberlik yönünde çok etkili olduğunu belirtti.

Bu birlik ve beraberliğin diğer mahalle ve köylerde olması temennisinde bulunan Kırhasanoğlu,’’bu birlik ve beraberliğinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum.’’dedi.

Günlük yaylasından 4 mahalle ve 3 köye su getirilmesi için çalışmaların sona yaklaştığını anımsatan Kırhasanoğlu,şunları söyledi:

‘’Burada Tepeköy ve Ahallı mahallemiz de su mağduriyeti yaşamaktadır. Diğer mahalle ve köylerimizin bunla kadar su sıkıntısı yaşamamaktadır. Tepeköy mahallesindeki su sıkıntısını ortadan kaldırmak için ilk etapta belediye olarak 30 bin TL ‘lik boru yardımımız oldu. Bununla birlikte bu çalışmanın işçiliğini de üstlendik. Malzemelerde geldiği zaman çalışmalara başlanacak. Depoya kadar suyu akıtmayı hedefliyoruz. En azından mahallemiz obuz suyundan ve susuzluktan kurtulmuş olacak. Bu çalışmanın ardından mahallemizin iç şebekesini de değiştirmeyi düşünüyoruz.’’dedi.

Kırhasanoğlu,Bu gibi toplantıların yapılmasının amacı mahallemizle alakalı sıkıntı neler var. Bunları dinlemek, Bilgi vermek, yapılan çalışmaları duymanız açısından buradayız. Bizlerde her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.’’diye konuştu.

''MUHTAR BEBEK SU SIKINTISINDAN  BELEDİYEMİZİN DESTEKLERİYLE KURTULACAĞIZ''

Tepeköy mahalle muhtarı Necati Bebek ise, yıllardır mahalle sakinleri olarak su sorunu yaşadıklarını belirterek, bizimle beraber günlük yaylasından 4 mahalleye su geleceğini bunların içerisinde en mağdur olanın kendi mahallelerin olduğunu su içemediklerini içme suyu sıkıntısının yıllardır yaşadıklarını hatırlattı.

Muhtar Bebek, Bizler aciliyet olarak mahalle sakinleri olarak kanal eşme işlemini bizler çekelim diğer masrafları sizler çekin bir an önce bu suya kavuşalım diye sayın başkanımıza ricada bulunduk. Bunu bir an önce ana depoya ulaştıralım diye başkanımızda sağ olsun bizlere gereken desteği verdi. Bizlerde havaların düzelmesiyle beraber çalışmalara başlayacağız. İnşallah mahalle halkı olarak yıllardır çözülemeyen su sıkıntısından kurtulacağız.’’dedi.

Bebek, bizlere su sıkıntısının giderilmesi konusunda desteklerinden dolayı, Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğluna, inşaat mühendisi Murat Kahyaoğluna ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum.’’

Yorum Yap

Tüm Hakları Saklıdır. Yağlıdere Belediyesi - 2017
Web Tasarım :   SekteoR.NET

Yağlıdere   Belediyesi

Sosyal Medyada Biz